Amonio sulfatas: Naudos ekologinį stabilumą

Gruodžio 11 dieną, amonio sulfatas rinkoje stabilus. Shanxi amonio plačiai kaina 500 ~ 550 juanių (t kaina, patys žemiau), palyginti su praėjusiu mėnesiu, auga 30 ~ 50. Šiuo metu, Žieminiai batai, sudėtinės trąšos augalų ir žaliavų pirkimo taip pat nėra idealus, karbamido, mažėjimo tendencija, bet kaip viena iš azoto trąšų amonio sulfatas veislių buvo gana stabili, tai kodėl? Tyrimas parodė, kad amonio sulfatu trąšų, bet jų gamyba, pajėgumai, kainos, ir daugiau savybių priklauso aplinkos poveikį šio turto.

Pajėgumus ir aplinkos apsaugos

"Kinijos gamybos buvo pirmą kartą panaudotas amoniako ir sieros rūgšties ir amonio sulfatas, tačiau"Dvylikos penki", su sparčiai atsirandančiomis nacionalinės aplinkos apsaugos, energijos taupymo ir išmetamųjų teršalų mažinimo, dalis nuolat didėja šalutinių produktų amonio sulfato. Prekių vietinės gamybos dalį amonio sulfatas šalutinis produktas beveik visi atėjo iš kitų pramonės šakų, todėl ji gali būti vadinama pagalbinių pramonės šakų. Jo pagrindinis šaltinis kaprolaktamo, koksavimo augalų šalutinis produktas, pašalinis produktas elektrinės, chemijos gamyklose gaminami ir cyanuric rūgštis šalutinis produktas į penkias kategorijas, bendrą metinį gamybos pajėgumus 12,5 milijonų tonų šalutinis produktas. "Shandong Hong Liu Tao pramonės grupės cheminės analizės, sakė.

"Iki 2012 m. amonio sulfato gamybos ateina daugiausia iš akmens pramonės, mūsų šalyje. Kaprolaktamo akmens rūšies, lygio ir kitų lygių aplink, ir 52 % ir 18 % amonio sulfato gamyba. Pastaraisiais metais, didėjantį ekologiškas, saldiklių, chemijos desulfuracija galios daug FGD pastatytas šalutinis produktas amonio sulfato gamyba padidėjo, todėl kokso laipsnio, kaprolaktamo klasės svarstyklės ir kituose lygiuose, talpa – 4:4:2. "Pramonės analitikai sako.

Pramonės saviškių sakė, su vis labiau griežtų aplinkos apsaugos, elektrinių ir cheminių augalų desulfurization šalutinis produktas amonio sulfato gamybos pajėgumai bus toliau didės.

Aplinkai draugiškas kainas krašto

2015 m. didinti aplinkos apsaugos lygį, nesugebėjo išlaikyti žalia kokso įmonės patyrė daugiau sunkių sustabdyti gamybos, taisymo, kelių mažųjų koksas buvo priversta sustabdyti gamybą ir geležies ir plieno pramonėje, sumažinti koksas, koksas kovoja tik gamybos įmonių. Koksavimo augalų veiklos normų amonio lygiai yra santykinai mažas, ypač vėlai, rugpjūčio ir rugsėjo pradžioje, Hebei įmonės veiklos rodiklis ir aplink kokso tik 20 % ~ 70 %, apie pusę per mėnesį; iki 10-11 mėnesių, didelis akmens veikiančių tarifas yra mažesnis kaip 85 % įmonių. "Kokso įmonių gamybos, amonio sulfatas ir nedidele gamyba. Kaip kokso įmonėms išgyventi sunku, kai išeinantis atjungimo arba apriboti laiškų akmens įmonėje gamybos, amonio sulfatas kainos kils. "Pramonės analitikai sako.

Eksportas padidėjo dėl aplinkos

"Vartojimo struktūra yra pagrindinės eksporto amonio, trąšų ir metalų. Pagrindinės yra naudojamas tiesiogiai, ekstruzijos, granuliavimo ir naudojamos trąšos, trąšų gamyba, mažai naudojamas tekstilės, odos, medicina ir t.t.. Kaip trąšų srautą, amonio sulfatas taip pat naudojasi kai kurių lengvatinių strategijos trąšų pramonės, pvz., tarifų nuolaidos ir t.t.; ir kalbant apie importo ir eksporto politiką, amonio sulfatas ir yra aplinkai nekenksmingus produktus be muito eksportuoti, labai palaiko amonio sulfato pramonės plėtros. Amonio sulfatas eksportas daugiausia eksportuojami į Pietryčių Azijoje ir kituose regionuose, vidaus gamyba gerokai padidėjo ir tarptautinės rinkos paklausos, eksportas padidėjo. 2015 m. numatomą eksportas arba vietinės produkcijos, 50 % ~ 60 %. Eksportas į tam tikrą palengvinti dėl prieštaravimo tarp pasiūlos ir paklausos ir kainų pripūstos. "Pramonės analitikai sako.

Nuo 2008 m. gruodžio 1 d., valstybės taikomas nulinis-muitų tarifų politika amonio sulfato eksportui, yra viena iš nedaugelio nulinius tarifus produktų cheminių trąšų produktų. Amonio sulfatas eksporto teigia pastovus augimas Kinijoje pastaraisiais metais, ypač 2015 m. amonio sulfato eksporto kainos pakilo. Muitinės duomenimis, sausio-spalio, kaupiamojo Kinijos eksportas, 4.1503 milijonų tonų amonio sulfatas, iki 3.2983 milijonų tonų 2014 1 spalio 852,000 tonų, padidėja 25.83 % ir amonio, sausio-spalio šių metų vidutinę eksporto kainą $ 132, 126.33 nuo $ 5,67 dolerių tuo pačiu laikotarpiu pernai, ar 4.49 %.

Analizė pramonėje, amonio sulfatas yra naudingas aplinkai nežalingų gaminių, eksporto didesnę paramą iš nacionalinės politikos aplinkos apsaugos pramonei. Amonio sulfatas gali būti iš rinkos nepriklausomai nuo kitų rūšių riebalų.