Amonio sulfatas: Saugokitės didelės rizikos

Nuo spalio 9 d., vidaus amonio sulfato rinkos kaina pakilo iki 580 ~ 640 trilijonus juanių (t kaina, patys žemiau), arba 7 proc., kas išdėstyta pirmiau, ir dalis tendenciją šiame regione. Tai yra nuo rugsėjo pradžios nuolat ralio etapą. Trąšų rudenį, žiemos pabaigoje dar nepradėta, skirtumus pramonėje pradėjo. Pagal Kinijos chemijos pramonės naujienos reporteris, Nacionalinė diena po prekybininkų sutelktas į pirkimų atėjo į pabaigą, dauguma gamintojų žemas atsargų būklės. Padidinti tolesnio tvarka, gamintojai vejasi labai tvirtą ketinimą. Veteranai sakė neseniai didelės eksporto priklausančių, gali atsirasti neapibrėžtumas, kartu iš vidaus paklausa yra ne priversti dar ir prekybininkai neigiamų veiksnių, pavyzdžiui atsargų būtų daugiau pelno atsižvelgiant turėtų būti atsargūs dėl būsimos aukštos amonio sulfatas. Tačiau tinkamai apribota srove paklausi prekė, aukštos nėra linkę staigiai, o prekybos apimtis be stiprinimas, ir bus rodomas dar kartą padidintos gegužės mėn.

Eksporto priklausomybė didesnė neaiškumų padidinti

Remiantis statistiniais duomenimis, rugpjūčio Kinijos eksportą amonio sulfatas 544,400 tonų, padidėjo 85.4 %, 115,2 % padidėjimas. O ir karinis paradas, dvigubai fonas, gamybinė įmonė ribotos gamybos, produkcijos ir integruota į rugsėjo dėl nereguliaraus tiekimo, kuris sukėlė rugsėjo pagrindinis motyvas šio nuolatinio ralis.

Pasak prekiautojo sakė Jiangsu rugsėjį, dauguma šaltinių į pirklių sandėlio ir planai spalio eksportas, eksporto turėtų viršyti 600 000 tonų, daugiau nei 85 % viso vidaus gamybos. Kai eksporto planą kaip planuota, sąlyga dėl jos vidaus valiutos atsargas liks stora, kuris yra pagrindinė parama veiksnys rinkos išliks didelis.

Tačiau dėl didelės eksporto šalies vidaus produkcijos dalis, kai išorinis disko pakeitimas ar uosto transporto, paklausa ir kitų neigiamų veiksnių, padarys didelį poveikį vidaus rinkai, kuri labiau susirūpinęs aukšto pramonės taps viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl. Todėl, kad atkreiptas dėmesys į amonio sulfato eksportui šį mėnesį, saugokitės didelės rizikos.

Atkūrimo ne priversti didele vidaus paklausa ir toliau didėja atsparumas

Suprantama, kad trąšų pramonės atkūrimo nuo rugsėjo 1 d. vertę pridėtinės mokesčio, palaiko didėjančių išlaidų, gamintojai ir tarpininkai rugpjūčio pabaigoje siekiant išvengti papildomų išlaidų, priešais amonio sulfato kainas aktyvūs užsakymai. Trąšų gamykla rugsėjo pradžioje pradėjo atsigriebti pasiūlymai, todėl rugsėjo amonio sulfatas gamyklos vežamos dažniausiai pradžioje užsakymų. O pagal sudėtingą PVM įtaką, kylančios rinkos sandorio vertė sumažėjo, bet spalio eksporto užsakymų paklausa, Trąša companies in kaina pakyla po vieną nėra daug, prekybininkai sudaro vieną prasta entuziazmo, gamintojas išsiųsti šiek tiek spaudžiant.

Shandong, Anhui ir kitos trąšos bendrovių sakė iš rudens trąšos, turėjo žiemos ne daryti įtaką dabar apkrovos nėra didelės. Nors dabartinis pramonė nepasiekė dėl tikėtino eksploatavimo, todėl spalio rinkos paklausa palyginti silpną paramą.

Dar vienas žurnalistas sužinojo iš kaprolaktamo verslo spalį, ir nauji pajėgumai rinkoje. Jei pasiūlos amonio sulfato, ateityje ir toliau didės bus taip pat tam tikru laipsniu atspari forma, tikimybė, kad aukštos ir lakiųjų.

Pirkliai atsargų būtų daugiau dėmesio skiriama laivybos bus blogai

Žurnalistai iš Liaoning, Shandong ir kitų vietų, išmoko pirkliai, prekeiviai į uostą ne pateikti išaugusius atsargose, daugiausia eksportuoti pavedimus spalio ir kai kurie Trąša companies. Pagal atsargų planas, prekybininkai didelis pirkimo vargu ar šiuo metu. Gamintojų rinkos sandorių pasitaiko aukštos kainos ir ilgai priešinosi prekybininkai ir trumpos Lygiosios, vidaus rinkoje atsirasti visoje diferenciacija.

Shandong dalyse, Shanxi yra silpnumo ženklų rinkoje ir parduodamas gerai į šiaurės rytus, ir kaina yra tvirtas. Daugiausia dėl oro sąlygų, žiema vis dar šiek tiek laiko toli pietuose, neplanuoja stambūs Pirkiniai, pradėjo anksti šiaurės rytus buvo žiemos planus, todėl karštų ir šaltų regioninės rinkos diferencijavimas. Tačiau uosto nuo šiandien atsargas, šias atsargas, jei jos sėkmingai eksportuoti, nebūtų jokio spaudimo vidaus rinkoje, kadangi silpnas eksportas, į vieną pusę sutelkti siuntoms iš žemyno gali pateko į rinką, dėl to rinkos aukštumas, kurie šiuo metu yra pagrindinė priežastis, dėl rinkos dėmesio.

Peržiūros: rinkos spaudimo mažinimo potencialą

Shandong Hong jūs cheminės grupės verslo analizės skyriaus pavadinimas: šalutinis produktas kaprolaktamo, amonio sulfatas šalutinis produktas kokso gamyklos, kur amonio sulfatas kaprolaktamo gamybą orientuota gamyba taip pat sudaro. Neseniai kaprolaktamo gamybą naujus įrenginius, bendras veiklos lygis yra mažesnis nei 60 %. Shandong Haili, Shijiazhuang cheminio pluošto, Luxi chemijos, Shandong Fangming chemijos kaprolaktamo amonio sulfato gaminamas sudarė didžiąją dalį Šiaurės rinkoje. Shijiazhuang, Shandong Fangming, Luxi chemijos kainos 700 ~ 720 (ton, tas pats žemiau) pagaminti pinigais. mažiau Shandong Haili kokybės, gamyklos kaina 670 ~ 700 juanių. Akmens klasės amonio sulfatas 680 ~ 700 gamykloje rugsėjo vidurio aukštumas visą kelią iki 600 ~ 620 juanių spalio 7 d., laipsnio kaprolaktamo amonio sulfato susidaro į rinkos spaudimą, slėgio tendencija tai vargu ar galima sumažinti.

Įmonė arba sumažinta kaina

Analitikas Xu Lijuan amonio sulfatas: apsvaigus nuo mokesčių politikos, trąšų sezono anksčiau negu kviečiai šiais metais iki rugpjūčio, rugsėjo, new deal nedaug, daugiausia – pristatymas. Po rugsėjo vidurio, vidaus trąšos trąšos pritraukti arti rudenį, mėšlo ir įmonės veiklos lygis mažėjo, amonio sulfatas pirkimai nuslopinta. Nors kai kurie prekiautojai, didinti kainas, tačiau dėl sumažėjusios paklausos ne priversti, amonio sulfatas rinkos silpnumas išnyksta. Prieš nacionalinės dienos šventė, ketinimus mažiau po operacijos, pirkimų šviesos. Skyriuje atsargų ir kai kokso ir įmonių ketinimų skaidrus skaidrus, tegul laivas veikliosios medžiagos. Prieš bloga atmosfera alsuoja amonio sulfatas rinkos, silpnas nuosmukio prislėgta paklausa sukelia dideles kainas. Shandong hualu hengsheng akmens amonio sulfato kainos rugsėjo 29 20, siūlome 500 juanių. Rugsėjo 30 d., juoda katė, koksavimo žemyn 30 juanių, mes siūlome 550 juanių. Kai kurių aukštos klasės siunta užsakymo. Trumpas terminas vidaus rinkoje amonio sulfato arba palankių sąlygų neturintiems ir kai galimybė, kaina.