Amonio sulfatas: Trys geros gali smūgis šildymo pramonės?

Nuo pabaigoje liepos, amonio sulfatas rinkos mutacijų, vietoj didėjančias pirmą pusę metų pateko į, ypač kainos vietos srityse pvz., Hebei, Shanxi, didžiausias sumažėjimas iki šimtų. Tai taip pat buvo pramonės stiprų susirūpinimą dėl amonio sulfato tendencijų antroje pusėje. Iš trąšų, retųjų žemių ir eksporto rinkos paklausos trys pagrindiniai teigiami amonio sulfato, galite įdėti amonio sulfato pramonės sugrąžinti į doros kelią?

Žemės ūkio Naujienos paklausai didinti

Didelis vartojimas trąšų yra amonio sulfatas. Pasak daline statistika, per tūkstančius sudėtinės trąšos gamybos įmonės Kinijoje, daugiau kaip 32 milijonus tonų metinės produkcijos. Daugiausia – Shandong ir Jiangsu, Hubei, Henan provincijos. Pastaraisiais metais su anglių, Shanxi, Xinjiang, vidinė Mongolija, Liaoning ir kitose provincijose, statyti ir pradėtas eksploatuoti cheminės trąšos įmonių, u poreikis amonio sulfato sparčiai išaugo ir tapo pagrindinė jėga į vidaus amonio vartojimą.

Remiantis Henan bendrovės Henan provincijoje anglių dujinimo bendrovės gamybos mokesčiu, proceso metu sudėtinės trąšos, gniuždomojo stiprio ir trumpagrūdžius, siekiant pagerinti trąšų granulės, sausos apkrovoms sumažinti gamybos proceso, pridėti 0,05 tonų per tonų sudėtinės trąšos amonio sulfatas, daugiau yra naudojama gaminant sieros trąšų amonio sulfatas, amonio sulfatas 1,5 milijono tonų šiais metais paklausa. Plius tiesioginio taikymo azoto trąšų dalį, amonio sulfatu trąšų pramonės paklausa 2015 m. Kinijoje turėtų pranokti 2 milijonus tonų.

2015 m. metinis vieningą eksporto muito mokesčių normos n ir p. Įgyvendinant šią strategiją, būtų pagerintas trąšų kainas ir eksporto apimtis. Datang Ke qi – vidinės Mongolijos akmens anglių dujų įmonės verslo vadovo Liu mano, kad cheminių trąšų eksporto skatinimo amonio sulfato sudarys gerą pagrindą.

"Mūsų skaičiavimais, cheminių trąšų eksporto sezono metų laiku yra labai mažas, todėl azoto ir fosforo eksporto muitų tarifų gerokai sumažėjo nuo praėjusių metų, ypač pastaraisiais metais tarptautiniame kontekste pastovaus augimo trąšų paklausa, trąšų eksportas turėtų toliau auga Kinijoje, jis taip pat bus ištraukti amonio sulfato pramonės atkūrimo." Datang Ke qi – vidinės Mongolijos akmens anglių dujų įmonės verslo vadovo Liu Jie sakė.

Pirma, viduryje šių metų situacija, atsižvelgiant į ekonomikos augimo sulėtėjimo ir toliau stiprinti žemės ūkio pagrindas, ūkininkų pajamų rėmimo stabiliai, didinti maisto produktų gamybą, plečia ploto. Remiantis šiais duomenimis, stiprinti žemės ūkio ekologinės valdymą, bio-organinės trąšos, pagrindinių trąšų paklausa toliau augo apsaugos skatinimo. Ir su "pakeliui" šalies strategija įgyvendinama per daugiamatės produkcijos pavyzdžiui, kapitalo, technologijas, produktus, skatinti Kinijos cheminių trąšų pramonė į tarptautines rinkas, siekiant didinti konkurencingumą tarptautinėje rinkoje, tokiu būdu dar labiau didėjančiu eksportu, mažinimas vidaus perteklinių gamybos pajėgumų, netiesioginės automobiliu Masinis poreikis amonio sulfato, padeda pramonės pasiimti kitą didžiulę įtaką ateityje.

Eksporto augimas, galia-nuo kabliuko

Pagal muitinės statistikoje, vidaus amonio sulfatas eksporto augimas per pastaruosius metus. 2013 m. amonio sulfato eksporto 2.833 milijonų tonų, 49 % visos vidaus gamybos 2014 m. vidaus amonio sulfato eksporto sudarė 4.155 milijonų tonų, sudarė daugiau nei 59 % vidaus gamybos produkcijos, 10 %, palyginti su ankstesniais metais. Remiantis statistiniais duomenimis, 5 mėnesius iki 2015 amonio sulfato eksportuoja daugiau kaip 2,27 mln tonų, numatoma eksporto apimtis šiemet turėtų viršyti 5 milijonų tonų, vėl padidėjo.

Amonio sulfatas gamybos ir eksporto tapo pasaulio galios statusą Kinijoje, ypač rinkos vaidina dominuojantį vaidmenį regione. Iš Turkijos ir Pietryčių Azijos importuotojams ir eksportuotojams informacijos atsiliepimai parodė, kad amonio tarptautines rinkos kainas, Qi Sheng šiais metais, daugiau nei tarptautinės rinkos kaina visada yra didesnė kaip 10 % vidaus ir eksporto išlieka pastovi augimo tendencija antroje pusėje, kuri yra tarptautiniai, ir šalies ekonominio nuosmukio šiais metais, vidaus rinkoje amonio sulfato ir toliau galėtų pasiimti viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl.

Fuqing iš inspekcijos ir karantino biuras pranešė, kad pirmojo amonio sulfatas eksporto įmonės Fujian Province pirmąjį ketvirtį šių metų Chen Yiu Loong išėjimo 129 dienų, 75,900 tonų, 10.128 milijonų JAV dolerių vertės partijų, tiek viršijo praėjusių metų viso eksporto.

Yingkou, Liaoning, eksportuotojas sakė amonio eksportas per pastaruosius 3 metus, metinis augimas daugiau nei 10 %. Tuo tarpu šalys galėtų apriboti eksportą retųjų žemių pramonės pramonės paklausa sumažėjo, aštrių augimą ir eksportu ir sumažėjusi paklausa retųjų žemių pramonės pasikeitė naujo modelio eksporto trąšų, trejeto remia rinkos. Retųjų žemių pramonei reikia atsisakyti, bet taip pat aukštos klasės kainos toliau mažėti, vidaus rinkos kainos patikrinimo eksporto. Pvz. matyti uosto kai kurių didelių vidaus užsakymų padidėjęs gamintojo kainas netrukus pasirodys iškėlė žemyne, 3 ~ šiais metais kartu su vidaus paklausos augimas sezoniniams veiksniams, gali iš kelių didelių užsakymų rinkos greitai augančiu prisidėjo prie vaidmuo kėlimo daugiau kaip 44 %, o beveik dvejų metų aukštumas. Ir šiais metais bus norma, pramonės pasiimti daugiau įtakos eksporto.

Retųjų žemių spręsti įkainiai

Šių metų balandį, finansų ministerijos išduota muitų tarifo Komisijos valstybės Tarybos eksporto muitų tarifų pranešime, paskelbė, kad nuo gegužės 1 d. pakelti retųjų žemių metalai, Volframas, molibdenas ir kitų produktų eksporto muitų reguliavimas. Pasaulio didžiausių gamintojas ir eksportuotojas apie retuosius žemės mineralus Kinijos atveju naujo gamtos reikšmę tarifų panaikinimas. Tuo tarpu, retųjų žemių įmonė kaip amonio sulfatas, vėl naujų vartotojų taip pat atnešė amonio sulfato plius amonio esamų vartojimo pokyčiai bus vaidina lemiamą vaidmenį.

Duomenys rodo, kad pusei metų, Kinija retųjų žemių eksporto kvotų valdymas, Lietuvos ekonomikos atsigavimo ir daugelio kitų veiksnių, Kinijos dominuojančios gamintojo vidinės Mongolijos retųjų žemių eksportas plūstelėjo, eksportuojamų retaisiais metalais, 36,5 % padidėjo 2663.8 tonų. Į JAV ir Japonijos ir kitų šalių retųjų žemių suma eksporto augimas retųjų žemių eksporto į Japoniją padidėjo maždaug 130 %.

Retųjų žemių eksporto muitai buvo anuliuota, gegužės 14 dieną, ministerijos žemės ir išteklių, išduotas 2015 kontrolės indeksą bendra retųjų žemių kalnakasybos teisės. Apvalų rodomąjį 2015 m. retųjų žemių kasybos (retųjų žemių oksidų REO) kasybos indeksai bendro kiekio kontrolės kaip 105 000 tonų, nepakitęs nuo 2014 m., didesnis nei 2013 m. iš viso 11000 tonų indeksas.

Šiuo atveju analitikai sakė kalnakasybos indeksas pernai ir tuo pačiu numeriu, ir panaikinti tarifai ir eksporto kvotas retųjų žemių eksportui tam tikru mastu. Bet ilgalaikėje perspektyvoje, bus išleisti retųjų žemių kasybos indekso valstybės valdymui ir palenkti į didelį retųjų žemių įmonė. Kinija retų žemės atskyrimo pajėgumas šiuo metu yra kasamas užpildai arba operacinis gamybos planą 5 ~ 8 kartus. Siekiant apsaugoti išteklius ir aplinką, kontrolės ir laipsninio varstymo politikos įgyvendinimo planą.

Suprantama, kad Kinija retųjų žemių turi du Šiaurės ir Pietų, kasybos retųjų žemių mineralus į šiaurę nereikalaujama amonio sulfatas, ir sritis į pietus ir sunkiųjų retųjų žemių, daugiausia Guangxi, Hunan, Sichuan, Hubei, Jiangxi, Guangdong, retųjų žemių kasybos naudojant amonio sulfatas kaip žaliavinės medžiagos, kasybos gamyba 1 tonos retųjų žemių rūdos yra apie 5 tonų amonio sulfatas , aukštos apie 8 tonas. Kasybos turi naudoti amonio sulfatas maždaug 150 000 tonų per metus.

Pagal saviškių, amonio sulfatas turi tris pagrindinius poreikius rinkoje, įskaitant trąšas, ir eksporto apie retuosius žemės mineralus. Nuo absoliutus retieji paskyrų skaičius bent jau apskritai paklausa yra mažiau nei 10 %, bet efektas dėl amonio sulfato kainos Didžiosios. 2011 m. amonio sulfato kainomis, viena iš svarbių priežasčių lemia paklausa. 2011 m. retų žemės rinka yra labai karšta, kainos pasirodė daug kartų per metus, vyksta ugnies sieros rinkoje, kuri kartą pasiekė naują rekordą ir amonio sulfatas sutarties kaina 1800 ženminbi/t. Amonio sulfatas kainas pasiektų naujų įrašų, perka retųjų žemių gamintojai. Todėl nėra abejonių, kad būsimos gamybos augimas bus remti amonio sulfato pramonės pasiimti didelis plius veiksnys.

Ekspertai apskaičiavo, kad 2015 m. amonio sulfato pramonės paklausa turėtų viršyti 1,2 milijono tonų, nors ne siekė didžiausia ankstesniais metais, tačiau rinkoje tikimasi padidinti savo sverto poveikį. Amonio sulfatas, retųjų žemių medžiagų, savikainos mažas high-end kainomis dar gali traukti vidutinę rinkos kainą, amonio sulfatas, todėl pramonės šakų kaina pritraukti į amonio sulfato pramonė stiprinti, šiek tiek padidėjo, paklausa skatina kainų didėjimas, šis amonio sulfato pramonės savo nuošliauža šiais metais taip pat atliks svarbų vaidmenį skatinant.

Tikimasi, kad įrašyti aukštos kainos

Amonio sulfatas kainos šiais metais, nes vis dar yra 400 000 tonų antrą pusę kaprolaktamo laipsnio amonio sulfatas šalutinis produktas gali pradėtas eksploatuoti egzistuoja tam tikri veiksniai, pvz., akcijų rinkoje, skirtumą nuomonę dėl ateities pramonės, tačiau dauguma žmonių vis dar optimistiškai į ateitį.