Amonio sulfato į keturias skubos tvarka

Pastaraisiais metais sparčiai vystosi amonio sulfato pramonė Kinijoje. Pagal daline statistika, 2013 m. akmens pramonei, kaprolaktamo, energijos desulfurization procesas iš viso amoniako ir amonio sulfatas produkcijos pasiekė daugiau nei 6 milijonų tonų, daugiau nei 48 % per praėjusius metus. Kaip produkcija ir toliau plėstis, o tempas pertvarkos ir modernizavimo, amonio sulfatas pramonė šiuo metu turi keturių puikių savybių, įvedė greitai kokybės augimą, gamybos apimties augimą greitai, greitai zonos perkėlimas, apyvartą "keturių" kanalų.

Tais

Xinhua sužinojau iš Kinijos kokso pramonės asociacijos, amonio sulfatas yra daugiausia iš akmens įmonės Kinijoje ankstesniais metais iki 2012 m. 50 % procentų visos pagaminamos produkcijos. Santykinai žemos kokybės jų produktų, kai kurių produktų net ir blogas kvapas, spalva koncepcija, ir mažai, trąšų, ir patiria tam tikrą poveikį eksportui. Geriau klasės kaprolaktamo amonio sulfatas eksportuoti ir sudėtingoms paskirtims dėmesio ir pelno maržas su koksavimo produktų yra platus tarpas.

Įtakos šio, vietos koksavimo įmonėms siekiant patenkinti rinkos poreikius, didinti mokslinių tyrimų ir plėtros intensyvumą ir nuolat gerinti mūsų technologijos lygiu. Dabar kokso įmonių Shandong, Hebei ir kitų laimėjimų metodai, produkto kokybė gerokai padidėjo ir eksportas pradėjo didėti. Be to, pastaraisiais metais su nauja kaprolaktamo projekto, šalutinis produktas amonio sulfato gamyba taip pat padidėjo iš esmės.

Greitas gamybos apimties augimas

Pagal Kinijos azotinių trąšų pramonės asociacija statistika rodo, kad 2009 m. amonio sulfato gamybos ir pajėgumas 3 milijonai tonų, 2,8 milijono tonų, atitinkamai. 2013 m. daugiau nei 6 milijonų tonų amonio sulfatas, daugiausia nuo kokso, cheminio nuotekų pramonė, energijos amoniako desulfuracija kaprolaktamo, nacionalinės produkcijos derlius padidėjo 114 % per 4 metus, gamyba ir pardavimai augo sparčiai.

"Dėl pardavimo kaprolaktamo būsena yra labai geras, ir didžiąją importo dalį, kaprolaktamo Kinijoje prieš keletą metų, valstybės parama siekiant patenkinti vidaus paklausos, gamintojai yra aktyviai išplėtimo projektas." Pramonės ekspertas žurnalistams.

Zonos perkėlimas

Žurnalistai sužinojo per įmonės tyrimas prieš 2013 m. užimti prekių vietinės gamybos dalį amonio sulfatas 80 % Coker, kaprolaktamo iš dviejų pagrindinių pramonės šakų, daugiausia į pietus. Su pagreitinto proceso plėtrą Šiaurės Vakarų Kinijos, į šiaurės vakarus nuo amonio sulfatas perkelti didėjimo tendencija.

Pasak pranešimų, nes pagrindinės gamybos sritys Pietų Afrikos amonio sulfatas gamyklų žaliavoms bei žaliavų ir transportavimo patogiau, priklausomai nuo dydžio, retųjų žemių junginys, trąšų ir augimviečių, sudarančių tiekimo-gamybos-pardavimų (įskaitant eksportą) ilgos grandinės.

Rinkos greitai

Datang tarptautinių hexigten vidinė Mongolija akmens anglių dujų akcinė bendrovė amonio sulfato pristatė pardavimų vadybininkas Liu Jie, jau baigė ar statybos projekto ateities auginti amonio sulfatas yra didelis, dauguma projekto su metinis našumas 400 000 tonų ir daugiau, atsižvelgiant į apribojimus, logistikos ir transporto, bendrovės remia geležinkelio transporto kanalo statyba. Produkcija ypač Sindziango amonio sulfato koncentracija arba paskirstymo bazė skirta plėtra, geležinkelių ir kelių transportu Rytų Kinijoje, centrinėje Kinijoje ir uostų greitai. Arčiau uosto verslo, pastato garo, jūrų transportas, kombinuotojo transporto modeliai vystėsi, ne tik sumažinti logistikos kaštus, yra suvokti logistikos apyvartą fondas greitas ritmas.