Amonio sulfatas rinka ir toliau stiprinti?

"Pastarąsias dvi savaites, vidaus amonio sulfato rinkos užskaityti kaina bumas, turas" Yu wei, informacijos analitikas, žurnalistams sakė, "jis taip pat atsižvelgiant į rinkų tumbled praėjusį mėnesį atsižvelgiant į racionalų ralis. Pirkliai smuko pagal atsargų ir žaliavų, kokso įmonės nenori cituoti, Lotynų Amerikos, Tolimųjų Rytų, Šiaurės amonio sulfatas rinka išaugo 80 ~ 100 juanių už toną, turėtų būti padidinti dar nesibaigė. Dėl trąšų gamintojai ir žaliavų prekės yra ribotas, tačiau žiemą rinkoje yra apie pradėti, tiesiog reikia egzistuoja, dauguma amonio sulfatas gamyklose yra dar į rinką, "Outlook" ir toliau ieškoti, dabar laivyba entuziazmo išliko aukštas. ”


Pasiūlos toliau mažėja


Zhanwei sakė koksavimo laipsnio amonio sulfato ir laipsnio kaprolaktamo, amonio sulfatas, amonio sulfatas derlius didesnis dangus. Šiuo metu akmens lygio amonio sulfatas rinkos pasiūlos kiekis palaipsniui mažinamas, dėl šiais metais Kinijos ekonomikos spaudimas didesnis, plieno rinkos pasiūlos ir paklausos prieštaravimų padidėjimas, plieno kaina krito, gamyklų nuostoliai, pastarąjį mėnesį Kinijos gamyklų gamybos daugiau, kokso reikia sumažinti apimtis, kokso kaina ir toliau sumažėjo, Dabartinis daug nepriklausomi kokso gamyklos kokso pardavimo kaina suderinti sumažėjo Xia, dar labiau apribojant apdraustajam apie ketinimą sustiprinti , Koksinės akmens lygio amonio sulfatas turi toliau mažinama gegužės mėn. Kaprolaktamo pagal toliau ateityje naftos gamintojai prarasti paramą, kartu su neturtingųjų pardavimo ir žaliavų, dideles prekių atsargas, gamintojas kaprolaktamo nuostolių toliau plėsti įrenginiai gali būti priversta sustabdyti gamybą, kokybės kaprolaktamo amonio sulfatas rinkos pasiūlos bus atitinkamai sumažinta. Sugriežtinti vidaus kainų iškėlė, amonio sulfatas vis dar yra diskusijų erdvę.


Reikalauti nieko gero


Lapkričio 7 d., 16-vidaus didelės koncentracijos fosfatų sudėtinės trąšos gamybos konferencija Xian. Sesijos, trąšų gamintojai dauguma laukia konferencijos pabaigos Hou gali turi geros politikos, tačiau pagal informaciją, suprasti, j. iš neseniai rinkoje matyti, trąšų rinkoje dažniausiai vis dar palaukti ir pamatyti, susiduria su žaliavų rinkos silpnos, ir žemės ūkio (000061, vieneto) mažesnę kainą, ir ūkininkai pardavimų sunku, ir sodinimo entuziazmo sumažėja, serijos problema, trąšų gamintojai vėlavimo negali pranešta žiemos kainą, prekiautojas Xia vieną atsargiai , kad trąšų gamintojai rinkoje šiemet žiemos nėra yra Uparty, amonio sulfatas pirkimų entuziazmo labai aušinimo.


Rinkoje, nustojo kristi ir save ateityje, gamintojai gauna daugiau teigiamų amonio sulfatas, amonio sulfatas, Hunan, Hubei, Jiangxi ploto kainos išaugo šiek tiek, bet paklausa yra ribota, sunku daryti įtaką nacionalinei rinkai.


Be to, uoste ateityje aptarti prasta naujas vieno sandorio tik eksporto amonio sulfato rinkos traukos yra neįmanoma.


Stiprus gamintojai nenori


Zhanwei sakė šiuo metu dauguma amonio sulfatas gamyklos atsargų nėra daug, ieškoti prekių ir žaliavų aktyvus gamintojai nenori stiprių mentalitetas. Be to, jos sudėtinės trąšos, Žieminiai batai vis dar tikisi, tiesiog reikia remti, rinkos, "Outlook" ir toliau didės. Tačiau prekybininkų dabartinį užsakymą neveiks tol, atsargų nėra labai naudinga, kad gamintojai ir toliau padidinti prekybos apimtis sumažėjo, o kaip kainos kyla, prekybininkams bus žiūrėti kiekvieną aukštą vežimus, ir toliau apimti trumpalaikes pozicijas mažai tikėtinas.


Iš šių taškų žr. amonio sulfato rinkose vis dar užpildyti erdvę, bet pagal apimties reikalavimų nėra, tik amonio sulfato rinkos kainas palaiko vidaus paklausa yra silpnas. Case study Shandong rinkos, kainos yra 570 ~ 600 juanių už toną. J. informacijos analizės Ši banga, aukštyn, į rinką liko 20 ~ 30 juanių už toną, Taigi kitą amonio sulfato rinka ir toliau pamišęs, nė vienas moka už, ieškoti tiekėjų kiekvieną didelės siuntos laiku.