Amonio sulfatas kaina

Pagrindinė informacija

Modelis NO.:AS-01Klasifikacija: azoto trąšų
Išleidimo tipas: greitaiIšvaizda: milteliai
Tipas: Ammmonium sulfatoCAS No.:7783-20-2
EINECS No.:231-984-1Kiti pavadinimai: amonio sulfatas
Prekės ženklas: XingYuanSpecifikacija: ISO 9001 SGS
Kilmė: KinijaSS kodas: 310221000

AMONIO SULFATAS
Prolife Kompanija:

Mūsų įmonė buvo įkurta 2009 metais, mes darome trąšų pardavimai turi 7 metų, profesinės aptarnavimo komandą.
Mūsų gamykloje ir pruducts praėjo ISO9001, CQC, SGS ir kitus tarptautinius sertifikatus.
Mūsų kompanija yra viena iš didžiausių chemijos compay Kinijoje.
Mūsų įmonė turi profesinės QC komanda, inclued QE, KU, Nežinomiems, IPQC, FOC ir pan.
Mūsų MOQ yra mažas, gali pritarti nedidelių užsakymų.

Mes bendradarbiaujame su stambiomis tarptautinės laivybos įmonėmis, siekiant užtikrinti greitesnį transporto ir prekių saugai.
Produkto aprašymas:
Amonio sulfatas – mūsų vienas iš geriausių produktų, mes bendradarbiaujame su Chinaand #39; s didžiausia ir geriausiai chemijos gamykla, gamyklos naudoti geriausias gamybos procese, geriausiai Profesionalus valdymas ir standartizuota gamybos būdo, gali toliau teikti aukštos kokybės produktus, mes sukūrėme keletą didelių sandėlių daugelyje Kinijos, visada užtikrina gausi pasiūla svečiams. Jei turite bet kokius poreikius, don prašome kreiptis į mane, ačiū

Amonio sulfatas kaip fiziologinis rūgštus organinio azoto trąšos, paprastai naudojamas kviečių, kukurūzų, saldžiosios bulvės, ryžiai, medvilnė, kanapės, vaismedžių, daržovės ir kiti augalai. Amonio sulfatas nėra trąšos, kurių sudėtyje yra chlorido jonų, tai nepakenktų augalams ir dirvožemio

Mūsų paslaugos:
1. mūsų įmonė yra viena iš didžiausių trąšų prekybos compay Kinijoje, turi pakankamai tiekimą.
2. mes galime jums pasiūlyti konkurencingą kainą.
3. mes suteikiame Jums geriausią kokybę.
4. mes galime suteikti jums labiausiai profesionalų aptarnavimą.

PrekėsFirstgradeFirstgrade
N21 % min20.5%min
Moiture0.3%Max1.0%Max
H2SO40.05%Max0,2

Amonio sulfatas rinka yra stipri, yra dvi priežastys:

Vienas trąšų gamybos paleidimo Kinijoje, amonio sulfatas naudojamas daugiausia kaip žaliavų gamybai, sudėtinės trąšos ir rudenį pasodinti augalai daugiau ir vaismedžius reikia tręšti rudenį, rudens trąšos yra antroje pusėje priežastis su trąšos, sudėtinės trąšos didesnėse, su rudens trąšos didesnėse, prasideda rudens trąšų gamybos pradžios , amonio sulfatas, auganti paklausa.


Du yra eksporto situacija yra gera, šiemet Chinaand #39; s eksporto amonio sulfato geriau, didelis kiekis amonio sulfatas produktų, taip pat sumažinti tiekimo slėgis vidaus rinkos kaina, amonio sulfatas suformuota tam tikrą palaikymą.


Tačiau kadangi pastaraisiais metais Chinaand #39; s produkcijos amoniako sulfato labai sparčiai auga, ypač kaprolaktamo, statyba iš akmens anglių ir gamtinių dujų, pvz., nemažai dideliais šoniniais įrenginį, į rinką sudaro didesnį poveikį, kartu su bendra trąšų rinkos tendencija vis dar labai silpnas, amonio sulfatas, padidino vietos miesto kaina nėra per didelė.