Ritinių presavimas – Hengyi bendrovė kaprolaktamo amonio sulfatas eksporto Pietų Amerika

Birželio 22 d. iš pakavimo, Zhejiang hengyi kaprolaktamo LLC buvo pranešta, kad gegužės pradžioje, Sinopec cheminių medžiagų prekybos bendrovė ir bendrovės susitarė pasirašyti užsakymų eksporto rinkos Pietų Amerikoje pirmą kartą 27500 tonų amonio sulfatas. Jis pranešė, kad tai bene didžiausio tonažo amonio sulfatas eksporto užsakymų. Bendrovė pirmoji nacionalinių partnerių amonio sulfatas produktus į Pietų Amerikos rinkoje.

Gegužės 21 d., Kinijos eksportas, Pietų Amerika didžiausia birių vežėjas tonažas "Matisse", į šiaurę nuo jūrų liežuvių žvejybą Šiaurės jūroje ir jūrų prekybos uosto zhapu uosto (t. y. jiaxing uosto, šalies rūšies atidaryti prievadą) ir tuomet pakavimo kaprolaktamo amonio sulfatas gaminiams, išsiųstiems iš birželio pradžioje po pakrovimo išvykimo link Pietų Amerikos kompanijos hengyi atvyko į Hangzhou Bay kryžminis jūros tilto, Zhejiang Province.

Pakavimo, Zhejiang hengyi kaprolaktamo ribotos atsakomybės bendrovė yra pakavimo naftos chemijos bendros įmonės bendradarbiavimo su Zhejiang hengyi grupės bendrovė. Tarpusavio investicijų iš Kinijos naftos chemijos (4.690,0.04,0.86%) su nepriklausoma intelektinės nuosavybės teises, antros kartos ekologiškas technologijas kaprolaktamo, Riverside industrial park, Xiaonshan, Hangzhou, Zhejiang, su metinis našumas 200.000 tonų kaprolaktamo projekto ir gamybos 2012 m. antrąjį ketvirtį, pirmiausia kaprolaktamo, cikloheksano, cikloheksanono, cikloheksanolį, amonio sulfatas, vandenilio peroksido ir kitų cheminių medžiagų.