Spalvų danga amonio sulfatas 21 % azoto 24 %S

Pagrindinė informacija
 • Modelio Nr.:Spalvų granulių

 • Išleidimo tipas:Greitai

 • Cheminių savybių:Chemijos rūgštis

 • Tipas:Cheminės trąšos

 • Specifikacija:21 %, N

 • Klasifikacija:Azoto trąšos

 • Infekcijai dirvoje:Fiziologiniai rūgštis

 • Išvaizda:Granuliuotas

 • Prekės ženklas:QingZhouHuaShun

 • Kilmė:ShanDong, Kinija

 • Produkto aprašymas

Amonio sulfatas 21 % azoto kaprolaktamo įvertinimas

Pakuotėje 50KG maišas,

Išvaizda:balti kristaliniai, balta granuliuotas

Šaltinis, švieži medžiaga, ne iš pramonės atliekų, ne kenksminga medžiaga turinio

KAS MES ESAME?
QingZhouHuaShun yra agro mokslo bendrovė, mes teikiame technologijas ir sprendimus klientams ir galutiniams vartotojams. Mes turime daugiau nei 7 metų patirtis ir profesionali komanda. Mūsų produktai ir paslaugos yra išdėstyti high-end, mes nesiekia pigiausias ar prabangus, tik teikti labiausiai vertingos produktus ir paslaugas. Bet ką mes suteikiame ne tik produktams.

KĄ MES GALIME TEIKTI?

1. visas paslaugas ūkininkams, šiuo metu mūsų produktų asortimentas apima pesticidų, veterinarinių vaistų, trąšų, žaliavos andamp; baigti gaminiai, žemės ūkio mašinos ir įrankiai, mes vis dar nuolat augo ir delveoping, artimiausioje ateityje, mes galime pateikti daugiau ir daugiau mūsų klientų.

2. remiantis customerand #39; s reikalavimus, mes galime pritaikyti specialiu preparatu andamp, specialūs produktai, skirti mūsų tikslinė rinka ir Klientai, ir įsitikinkite, kad tik mūsų kliento turi tų prekių arba produktų formulių, palyginti panašius produktus, pas mus bus efektyvesnis, vertingos ir daugiau nagų dizainas.

3. technologijos andamp; sprendimų palaikymo, mes ne tik išspręsti produkto gamybai, kokybės formavimo problema, mes taip pat pateikti patarimai, kaip naudoti, ką naudoti, teisingai naudoti ir kt.

4. rinkos rėmimo, agrochemijos nepatinka kita pramonė, jos yra ypatinga tuo, kad registracija yra neįveikiama kliūtis, švino daug klientų čia sustoti. Bet dabar mūsų klientui nereikės nerimauti apie tai, iš pradžių bendradarbiavimo mes galime pateikti dokumentai turi padėti mūsų klientų praeiti registracija (Tiesą sakant, mes negali pateikti visų dokumentų registracijos, bet dauguma iš jų yra gerai). Bet ką mes darome daug daugiau nei tai, po bendradarbiavimo galime atsiųsti didelis kiekis nemokamai mėginio galutinis vartotojas, tada jie gali išbandyti mūsų produktų, kad padėtų galutiniam vartotojui žinoti mūsų naujų produktų, reklaminės dovanos, reklamos produktai, VIP klientu, mes turime daugiau paramos, pavyzdžiui mes grąžinimas grynaisiais pinigais. Mūsų bendradarbiavimas bus sandariai sujungtos kartu

5.Cusomerand #39; s prekės priimtinas, mes galime pateikti unikalus pakuotės dizainas patenkinti skirtingų customerand #39; s reikalavimus.

6. nepriklausomų logistikos departamento, patvirtinti mūsų siuntos efektyviai veikiantis, greitai, saugiai, laiku.

KODĖL PASIRINKTI MUS?
Nesudaromi nieko tiesiogiai, visa produkcija yra perkamos iš gamyklos
Bet nesame palikti tik paprasta vartininkui...
Jūs manote, kad mūsų kainos bus jokios naudos? Daug didesnis nei kiti?
Mano atsakymas, kad viskas bus aišku

Mes donand #39; t investuoti tiesiogiai, augalas, kuris būtų mūsų preparatą daug mažiau ilgalaikio investavimo sąnaudų paskirstymo, mes tik mokėti šiek tiek tvarkymo mokestis, palyginti su tradiciniai gamykloje, mūsų kaina daug mažesnė už juos.
Nesudaromi, bet išaugintas žaliavas perkame save, daug metų partnerystės ir kitas geresnes sąlygas, pvz., geriau mokėjimo, mes visada galite gauti geresnės kokybės ir geresnių kainų žaliavų, nes mes ne taip, kaip tos didelės korporacijos turi didelių pinigų slėgio.
Tuo tarpu, mes kontroliuoti viską nuo žaliavų, gamybos, tikrinimo iki transportavimo, įsitikinkite, kad teisingą produkto, ištaisyti kokybę, tinkamą produkcijos pristatymo klientui.
Turtingas rinkos darai trąšų verslo experience.eg,if, mes galime jums pasakyti kada yra geriausias laikas pirkti, mes žinome, kai yra žema temperatūra, kai yra didelis taškas, sutaupyti daug pinigų ir jūs galite padaryti daugiau pelno, be to technologijos ir profesija yra svarbiausi priežasties thatand #39; s, kodėl mes esame egzistuoti, kaip pirmiau metioned , mes galime pritaikyti ir suteikti profesionalias konsultacijas.
Mes derinti tradicinius prekybos bendrovė ir gamyklos ir #39; s naudos tarnauti jums. Jūs pajusite skiriasi.

PARTNERIŲ IR RINKOS.
Mūsų rinkos: Europa (Rusija, Ukraina), Soth Rytų Azija, Artimieji Rytai, Afrika, Pietų Amerika.
Partneris: Mes ieškome partnerių iš mūsų tikslinė rinka, kurie gali patvirtinti mūsų idėja ir principą.
Tikimės, kad mūsų partneris pats kaip mums dėmesio Agrochemija, teikti geresnius produktus ir sprendimus, farmets, visa tai atsižvelgiant į ilgalaikį bendradarbiavimą, mes nuoširdžiai tikimės, mes gali augti kartu.

Jei norite, kad partneris iš Kinijos, mes naudojame veiksmų įrodyti jums, mes gali būti jūsų geriausia patikimas partneris ir draugas Kinija.

Sveiki atvykę į susisiekti su Ms.Summer

Interneto svetainė:http://www.chinaammoniumsulfate.com

Tel:86-15621420172 0536-3299000