Panyu juoda seminaras natrio Polysulfide amonio sulfatas jautienos atliekų perdirbimo Jautis kanopa

Amonio natrio sulfido unhairing pamerkti peroksido balinimo skonio su virtos mėsos turgaus prekystalio

Dubai, Jungtiniai Arabų juoda darbuotojo sąžinės pasmerkė Naujienos žurnalistams prieš šį seminarą; teisėsaugos institucijų nustatyta uždrausta ir konfiskuota šimtai kilogramų maisto

Paprastas maisto virti patiekalą kiaulės ausys, kojos, Jautis, jautienos sausgyslė, kas daugeliui visuomenės narių gerai, tačiau už šį skanus, pakrovimas per nuodingų cheminių medžiagų, ar tu Drįsti mėgautis? Pastaruoju metu, požeminės juoda seminaras – Panyu, darbuotojas gali išreikšti kasdien naujų nutekėjimų, darbas atskleidžia ŽIV šaltus valgius procesas. Jis sakė, kad, pradedant nuo 2008 m. daug šio tipo ŽIV šaltus valgius srauto Panyu mėsos rinkoje. O atliekant nepaskelbtus patikrinimus vietoje nemažai vietos, atsitiktinai pirkimo vadovas baigtas patiekalas, aptiko mirtiną sulfidus.

Naktį prieš paskutinę naktį 11 valandą, kokybės priežiūros, Wei Jian, Guangzhou miesto pramonės ir komercijos bendrą teisėsaugos ir valstybės saugumo departamentai, imtis teisės aktų vykdymo šiuo juoda seminaras, sugauti įsiurbti nežinomo skysčio į ausį, kiaulės kojas ir kitų šimtai kilogramų ir nuodingų cheminių medžiagų, tačiau dalyvaujantiems žmonėms nebuvo rasta. Šiuo metu bendras teisėsaugos institucijų atlikti tolesnį tyrimą į incidentą.

1, sumušė trijų cheminių putų, švelnus ir sultingas

Berniukas Hai Guangzhou metus dirbo (ne jo tikrasis vardas), shiqiao, Panyu rajonas, įsikūręs Vidurio Rytų ir sankryžas, per daugiau kaip 10 m nuo Panyu kelio viadukas darbo su žeme mλsos perdirbimo juoda seminaras. Žiūrėti šeimininkas nupirko ausis, kiaulienos po kelių nuodingų cheminių medžiagų po mirkymo, tada siunčiami į mėsos turgus iš aukštos kainos gardas, galiausiai atiteko Liaudies lenteles.

"Sąžinės, jūs nenorite tai užterštas daržoves ir kt." Hai sako nors jis atsistatydino iš juodos seminaras darbo, tačiau vis tiek nusprendė nutekėjimas į žiniasklaidą. Įrodyti pasibaisėtinas toksinių virti maisto ruošimo procesą, Hai specialiai atvežta iš juoda seminaras nuodingų cheminių medžiagų grupei.

"Su vandeniu, naudojant natrio sulfidas, visus plaukus su mėsa ne." Hai sako, šiek tiek natrio sulfidas, dūminį, įdėti tik vieną trečdalį ištirpinkite vandens kibirus, maišomas staiga išteka užspringti aitraus kvapo, kosulys. Vėliau, į Hai turi tris tamsus, apsinešęs karvės ausis, po tam tikro laiko, Hai Užsimauk guminius batus tapti žingsnį ant antspaudo, natrio sulfido tirpale mirkyti "(NAS) yra stipri bazė, minkština plaukus, išeiti."

Po trijų pirmaujančių plaukų šalinimas, ir yra dedamas į labai aitraus kvapo, amonio sulfato tirpalo mirkti. "Amonio poveikis yra, kad sugriežtinti plaukų folikulus mėsą, kūnas tampa sklandžiai." Hai sako, kad paskutinės operacijos yra pramoninės klasės vandenilio peroksido (paprastai vadinamas vandenilio peroksido) mirkymas lyderis yra stiprus balinimo efektas vandenilio peroksido kaip stiprus oksidatorius.

Po to, kai apie valandą iš viso trijų cheminių medžiagų, paskutinius tris purvinas lyderis tik į atgimti, tampa balta ir lygi, tada virti tematikos, virti maisto prekystalių, siunčiamų mėsos rinkoje parduoti.

2, nepranešusi juoda seminarą paslėpti galvijų ūkį,

Per vandenyną, rugpjūčio 29 d. 6 valanda po pietų, žurnalistų vietoje tyrimus nustatyta, kad šis juodas seminaras, paslėptas galvijų ūkyje, karvės mėšlo aplink juoda seminaras perpildyta, blogo kvapo. Juoda seminaras, iš viso keturias operacijas, be kambaryje su dviem moterimis ne burna galvijų žalojimą ir kitų operacijų yra užrakintas. Žurnalistai atėjo juodos seminaras mažiau nei minutę vėliau, monitorius 3 žmogus pasirodė spaudos konferencijoje, žurnalistai turėjo rasti pateisinimu palikti.

Hai sako, kad tai pelningas pramonės, pirmauja pagal išlaidas tik du juanių, po to cheminiu būdu gali būti parduodami šešis ar septynis vieną, kai halogeninės gali parduoti už daugiau nei 10 svarų dideles kainas. "Taigi jie yra labai atsargūs, pamatyti svetimas ateinančiais kryžminę apklausą." Hai sakė, kad šis juodas seminaras prasidėjo aštuonių ar devynių kiekvieną naktį, trankyti išjungti anksti ryte, dieną Niu, kiaulių kojų, padaryti daugiau kaip 300 kilogramų toksiškų produktų yra daugiau nei 1.000 ženminbi pajamų per dieną. Nuo 2008 m., daug juoda Panyu, seminaras perdirbtų produktų srauto daugiau mėsos rinkoje.

3, bandymo vadovas deli aptikta sieros dioksidas

Vėliau, tai žurnalistė nuvyko į Zhong Cun, Panyu, Čing jis mėsos rinka, pvz., virti maisto prekystalių atsitiktinai įsigyti porą Jautis virti maisto. Tikrinti į vandenyną, lyderis perdirbimo metodai ir tai, kaip jis rodo, kaip per noir. Siekiant patvirtinti Hai nuomone, žurnalistė Hai pagamintas vadovai pirko lyderis atvyko į Pietų Kinijos technologijos universitetas departamento maisto tyrimų ir nustatyta, kad du vadovai buvo rastas tuo pačiu kiekiu sieros dioksido likučių. Inspektorius sakė sieros dioksido skrandžio forma vandenilio sulfido ir vandenilio sulfidas yra stiprus Neurotoksinas, mirtinas.

4, tiriant 27 ingredientų pamerkti į tirpalą chemija

Vakar vakare 10 valandą, Hai po ataskaitos atitinkamų vyriausybės departamentų, Express reporteris, kartu su kokybės ir techninės priežiūros, administravimo, prekybos ir pramonės Guangzhou biuro, vietos gatvėse ir policijos atėjo juodos seminaras, bet dabar užrakinti vartai kelis veiksmus ir veiklą, nemačiau pro duris ten.

Praeitą naktį 11:10, bendra įstatymo, teisėsaugos institucijų darbuotojų yra patvirtinta, po verčia atidaryti duris į arenoje, nustatė, kad namas apleistas, bet Smród hit. Sukrauti į namus per daugiau nei 20 mėlyna Plastikiniai kubilai chemijos pramonei, iš kurių 20 didelis vamzdis turi nemažai karvių ir kiaulių ausys, kanopos, sausgyslių ir kitų sudedamųjų dalių cheminį tirpalą įsiurbti skaidriai, kai kurių sudedamųjų dalių buvo tamsus ir smirdantis ir pritraukė daug musių. Taip pat buvo naudojimo, išvežtas į sceną, kaip 27,5 proc. techninio grynumo vandenilio peroksido tirpalo ir milteliai amonio sulfato.

Daugiau nei 10 minučių vėliau, teisėsaugos pareigūnų rasti kambario operacijos Masquerade kaip kambarį bendrabutyje, konfiskavo daugiau kaip 7 barelių mirkymas ingredientų, taip pat 50 kg ir 100 kg amonio sulfato natrio sulfido milteliais. Traukuliai natrio sulfido ir amonio sulfato ant popierėlio, šis reporteris mačiau buvo aiškiai pažymėtos įspėjimai "draudžiamas" maistas".

"Jie veikia be licencijos, gali būti apibūdinamas kaip juoda žeme Filomena, bet tų sudedamųjų dalių yra toksiški, taip pat turi būti toliau tyrimas." Savivaldybių biuro kokybės ir techninę priežiūrą, vienas teisėsaugos oficialiai pasakė, nes dalyvauja atitinkamų žmonių trūksta, toliau nagrinėti bylą, kur kas sunkiau. Apie 2 val. vakar teisės teisėsaugos pareigūnų atidengta ingredientus su vandens sveria apie dvi tonas, ingredientai, neto masė iki šimtų kilogramų, išskyrus mėginiai tyrimams, bet kitų ingredientų bus skiriamas nekenksmingas šalinimo.

Rinkos vizitai

Individualus gardas savininkams, kurie į Pigūs virti maisto

Naują Express naujienos vakar lankėsi žurnalistė turi, Tianhe rajone, Tong Xia ir Dong Pu, ir akmens prekės ženklo kaime, ir valstybės kaime ir sporto keliu kelis didelius mėsos rinkoje rasti, kiekvienoje namų mėsos rinkoje yra jau per du namų parduodami galvijai kiaulės ausies, ir kanopų, virti maisto dokumento burnos, nepaisant to, dauguma gardas yra sako, tai maisto medžiagos yra oficialus mėsos jungtinio gamykloje , bet taip pat individualus gardas pripažino perkamas j. privataus žmogaus Street, nes privatus mėsos gatvėje, kaina bus maža kai.

"Šie (ingredientai) kai prekės yra gerai elgtis, kaip gamintojai, mes nežinome apie." Žnyplės mėsai didmeninėje rinkoje pagal virti maisto kiosko savininkai pasakė, jis pelnė daugiau kaip 20 per parą daugiau troškinti jų pačių karvių ir kiaulių ausys, parduodami labai gerai, trijų ar keturių o ' laikrodžio popietę prieš juos išparduoti.