WENGFU: Cheminių medžiagų kasyba "kūdikis"

"Kai reikia naudoti phosphogypsum, akivaizdžiausias yra naudoti phosphogypsum gaminant statybines medžiagas, bet tai buvo tiesiog žemo išsivystymo lygį. Phosphogypsum yra daug vertingų išteklių, tokių kaip sieros, jei naudojamas gerai, galite ne tik atleisti slėgis tiekimo ribotus išteklius, bet taip pat įmonėms kurti naujas pelno augimo taškas. "Kas wengfu grupės pirmininkas jis Haoming, atiduoti grupės bendras požiūris į plėtros ir naudojimo phosphogypsum.


Kaip viena iš pirmaujančių Kinijos fosforo chemijos pramonės įmonių, wengfu kolektyvas atliko daug darbų apie išsamų naudojimo phosphogypsum. "Atkaklus tirti, mes nustatėme, kad tik per cheminėmis priemonėmis, diegiant technologines inovacijas vystymąsi ir phosphogypsum, kietųjų atliekų panaudojimas gali būti maksimaliai padidinti kiekvienos medžiagos funkciją, tikrai gali pasiekti išteklių perdirbimo, kažką iš pažiūros bevertis kūdikį, atrasti turi neįkainojamą vertę." Jis Haoming sakė. Šiuo metu wengfu vadovaujant grupei prasidėjo paryškinti praktikos, ir buvo didelių laimėjimų.


Visų pirma yra, gamybos phosphogypsum ir jos ekonominis poveikis amonio sulfato naudojimas pateikė 10 kartų lygio augimo.


Šis žurnalistas sužinojo, technologijos wengfu grupė nepriklausomų mokslinių tyrimų ir naujų technologijų kūrimą, pagrindinis procesas yra metathesis reakcijai su amonio karbonato ir amonio sulfato ir kalcio karbonato gipso. WENGFU buvo pastatytas naudojant šią technologiją šiuo metu metinė produkcija 250.000 tonų amonio sulfatas augalų, metinis suvartojimas 520,000 tonų, phosphogypsum ir 85,100 tonų anglies dvideginio kiekio mažinimo.


"Tai yra šiuo metu puikus būdas pasinaudoti phosphogypsum. Jei mes naudojame tiek daug phosphogypsum gipso plytų gamybos, produkcijos yra 50 milijonų juanių, ir jei jie turi naudoti technologija, skaidyti, gaminti amonio sulfato ir kalcio oksido produkcija gali pasiekti daugiau nei 400 milijonų juanių. Ne tą pačią idėją, skirtingas technologijas, phosphogypsum vertė padidėjo beveik 10 kartų. Tai technologijų galia. Vystome phosphogypsum, turi būti ilgalaikės naudos. "Jis Haoming sakė. Pasak jo, šiuo metu dalelių, amonio sulfatas, tarptautinės kainos buvo galima parduoti už $ 300/ton.


Kitas būdas – naudoti sieros rūgšties ir kalkių gamybos phosphogypsum. Suprantama, kad ši technologija yra dehidratacija, phosphogypsum iš praskiestos suspensijos vandens ir bevandenio gipso, įveskite unikalų pakaba calciner reaktoriaus lydinius, gauti mišrus dujų sieros dioksidas sieros rūgšties sistemoje, gautas per valymo, transformacijos, pritraukti sieros rūgšties. Šiuo metu pagal šią techninę ˇinoma, wengfu pastatė metinis gamybos pajėgumas 5000 tonų phosphogypsum skilimo ir bandomųjų kaitinimo įtaisas, pagrindiniai parametrai, optimizuojant pagrindą industrializacijos.


"Phosphogypsum yra daug sieros, iš vienos pusės yra stiprios korozijos dėl rūgšties, atnešė puikių problemų saugojimo, o kita vertus, sieros ir fosforo trąšų gamyba ir trūkstant pagrindinių išteklių, kasmet amonio importuoti milijonai tonų sieros gamybos. Ypač pastaraisiais metais, aukštas kainas, Siera, sunkia našta įmonėms ir valstybei. Todėl, jei rūgščių skilimo phosphogypsum, tikrai naudingas dalykas. "Jis Haoming sakė. Žurnalistė sužinojau, kad, 2010 m. į wengfu investavo 430 milijonų juanių dėl naujų įrenginių, sulfatas gavyba iš phosphogypsum, sunaudoja 1,5 milijono tonų fosforo gipso gaminti 600 000 tonų sieros rūgšties.


Naudojant cheminių skilimo phosphogypsum WENGFU grupė naudojama trečiųjų phosphogypsum, sieros rūgšties ir kalcio karbido gamybos tyrinėjimų. Technologija yra pridėjus reduktoriaus, skilimo reakcija lanko krosnyje, atleidžiantis sieros dioksido, yra kalcio oksidas, kalcio oksidas ir anglies medžiagų, gautų po reakcijos kalcio karbido, kalcio karbido. Kalcio karbidas yra svarbi cheminė žaliava, dabartinis vidaus metinės paklausos apie 10 milijonų tonų, kaina 5000 juanių už toną, todėl vartojimo phosphogypsum gaminti sieros rūgšties ir kalcio karbido ekonominė nauda yra didelė.


Be to, naudoti kalio sulfatas gamyba iš phosphogypsum wengfu tiria naujas mąstymo būdas. Pagal jis Haoming pristatė prieš Jungtinę Karalystę, ir Japonija ir Indija, buvusioje Sovietų Sąjungoje buvo fosforo gipso gamyba kalio sulfato ir kalio chlorido perskaičiavimo būdas yra tiriamas, tyrinėja principus ir apdoroti parametrus. Naudojant šį metodą, phosphogypsum panaudojimas gali būti iki 65 % ~ 70 %, gaminti kalio sulfatas yra aukštos kokybės trąšų ir pašalinis amonio chloridas, kalcio karbonatas taip pat gali būti pagaminti iš trąšų ir cemento žaliavų. Tuo tarpu, mažas energijos suvartojimas, mažos investicijos, beveik nėra "trijų atliekos", neatsižvelgiant į tai, ekonomikos ir aplinkos požiūriu gamyba yra verti skatinimas.


WENGFU grupės pareigūnai papasakojo žurnalistams Dabartinis wengfu fosforo gipso, naudojamas yra 63 proc., kiek viršija lygį reikia valstybės. WENGFU, pats turi būti viltis "Dvylikos penki" laikotarpiu, phosphogypsum panaudojimas gali būti pasiektas 100 %.


Tačiau žurnalistams jis Haoming ir, nepaisant daug darbo jėgos ir medžiagų išteklių mokslinius tyrimus ir žvalgymo, ekonominės naudos, taip pat buvo daroma, o tik savo pačių stiprybės yra per silpnas. Jo nuomone, visapusiškas panaudojimas phosphogypsum turi didelę reikšmę prie atitinkamų valstybės departamentų, sudarytas iš atitinkamų mokslo ir technologijų bendrų mokslinių tyrimų atliko ekspertų grupė, ir nustatyti visos pramonės pastangas spręsti šią problemą.


"Kuriant žiedinę ekonomiką, sveiką aplinką ir sukurti žalia cheminė medžiaga, yra verslas, vieno verslininko atsakomybė. Tai begalybės gerų dalykų, ir mes atkakliai jį ir padaryti viską. "Jis Haoming sakė.