Zhanglong, kurių sudėtyje yra amonio Persulfate ne didelės spartos priekabos padanga nutekėjimas sukelia didelę žalą

3:30, kabo prie zhanglong greičio kryptimi Zhangzhou, apie 2 km nuo Nanjing Toyota importo, galinė padanga sprogo. Vairuoti daugiau kaip 20 metrų, galiniai iš ugnies. Priekaba išėjo už tam tikrą atstumą prieš artėja prie sustabdyti. Šiuo metu 12 padangų ir atsarginė padanga automobilio įgužėti liepsnos. Amonio persulfate aukštos temperatūros grotelių greitai skilimo, sudaro labai rūgštūs mišinio nutekėjimą iš. Avarija, 1 boso pabėgti, buvo sudegintos.

Vasario 28 d., 3:35 val., teritorijos zhanglong Nanjing greitųjų priekabos padanga gaisrai, automobilių 25 tonų amonio persulfate aukštos temperatūros grotelių skilimo, nutekėjimas, atlaisvinama daug aštraus dujų. Vietos ugniagesių tarnybų darbuotojai, greitųjų geležinkelių eismo policijos, kelių skyrių, pašalinti pavojų darbo iki 8 valandų. Nelaimingų atsitikimų, irimo produktai 1 sudegė, buvo siunčiami į 175 ligoninę gydymui.

13 padangos įgužėti liepsnos

Vakar vidurdienį, priekaba vairuotojui Qiu Zhenhuai sakė kolegoms nutiko Qiu Shuizeng, net nepasisekimas, "jei jis nulipo nuo jo batai būtų gražūs." Vidurnakčio, tris vyro Ming ir Čing Qiu Zhenhuai ir tautietis Qiu Shuizeng priekabos, gabenančios 25 tonų amonio sulfato iš namų į Xiamen. 3:30, kabo prie zhanglong greičio kryptimi Zhangzhou, apie 2 km nuo Nanjing Toyota importo, galinė padanga sprogo.

"Nuskambėjo, labai greitai sudegė automobilis." Qiu Zhenhuai sakė, ne atkreipti dėmesį, bet jis atidarytas daugiau nei 20 metrų, galinio iš gaisrų. Nedelsiant nutraukti prieš artėja prie sustabdyti priežastis Galinio dangcio, priekabos, nuvažiavo tam tikrą atstumą. Šiuo metu 12 galinės padangos ir atsarginių padangų turėjo įgužėti liepsnos. Amonio persulfate didelės temperatūros Grill greitai irimui, forma stiprių rūgščių mišiniai, nutekėjo, srautas į priekį.

1 žmonės pabėgti basas nudegimų

Naktis yra tamsi, du žmonės – priekabos yra ne suvokia pavojus yra šalia. Qiu Zhenhuai pirmas vaizdas, tada vadinosi Qiu Shuizeng išlipti pabėgti. Bet kaimiečiai rėkia iki ant abiejų kojų, tada sumažėjo. Šį rudenį, kojų, rankų, klubų yra labai rūgštūs skilimo produkt ų deginimas ant kelio. Qiu Zhenhuai pasirinko kolegoms, tęsėsi daugiau kaip 10 metrų, kol jis sustojo.

Pirmą kartą atvyko į Zhangzhou greitųjų geležinkelių eismo policijos brigada policija surado Qiu Shuizeng susižeidė, nedelsiant gydyti į vietos ligoninę. Nanjing Bet bjaurus ligoninės gydytojai nustatė, kad Česlovas 's žalos buvo labai sunkus. Policijos ir gydytojai greitai siunčiami Qiu Shuizeng 175 ligoninę gydymui. Žurnalistai sužinojo, kad žalą patyrusi Qiu Shuizeng General 20 % su sunkių nudegimų, daugiausia yra galūnių ir sėdmenų, šiuo metu nėra jokių gyvybei, bet ji vis dar yra gydymo intensyviosios terapijos skyriuje.

Ugniagesiai 8 valandas pašalinti pavojų

Gavęs signalą, Nanjing ugniagesių komandos kapitonas Zou Xuefu įvertinti 3 prietaisai, 18 kariuomenės pirmą kartą atvyko. Pagal Zou Xuefu pristatė, jie atvyko, priekaba uodega-8 padangos dar dega, amonio persulfate iš atviros liepsnos grotelių, greitai skaido į cheminių junginių, apimantis beveik 50 metrų aukščio greičio kelio, buvo pripildyta aštrus kvapas yra stiprus rūgštis.

3:40, Zhangzhou miesto ugniagesių komandų prasidėjo įvairių regionų avarinės procedūros, ekstremalių situacijų planavimo tiesiai po gaisro gesinimo Eskadronas paslaptis 2 prietaisai, 12 karių, sutvirtinimus. Ugniagesių viršininkas, Zeng gauja vadovaujama komanda nuskubėjo į nuolatine komandų komandą Šalinti pavojaus.

Apie 5 val. ryto gaisras visiškai užgesintas. Ugniagesiai iš vandens, šoką, skiedžiant žemės paviršių korozijai išvengti cheminių skilimo. Apie 10 val. ryte, avarinis Basic. 11:30, nelaimingų transporto priemonės buvo traukiamuosius toli, keliai į įprastą transporto priemonių eismo. Nelaimingo atsitikimo priežastis yra tiriamas. (Pietryčių tinklo)